| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 169 cm |
| Váha: | 103 kg |
| Koníčky: | kutilství |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 48 do 82 let |
| Výška: | od 145 do 171 cm |
| Váha: | od 56 do 83 kg |