| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 108 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, filmy a kino |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, metal |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, basketbal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže, orchideje, tulipány, karafiáty |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 53 let |
| Výška: | od 169 do 175 cm |
| Váha: | od 69 do 72 kg |
Pouze pro registrované