| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 22 do 65 let |
| Váha: | do 100 kg |
Pouze pro registrované