| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 103 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, knihy, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství |
| Kuchyně: | česká, mexická |
| Barva: | červená |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 47 do 76 let |
| Výška: | od 59 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |