| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | plavání, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, indická, mexická |
| Barva: | žlutá, červená, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | luční květiny, konvalinky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 45 do 60 let |
| Výška: | od 100 do 200 cm |
| Váha: | od 50 do 120 kg |
Pouze pro registrované