| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | pop, elektronická hudba |
| Kuchyně: | česká, italská, středomořská |
| Barva: | modrá, zelená |
| Květiny: | růže, orchideje, karafiáty |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |