| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 42 let |
| Výška: | od 172 do 180 cm |
| Váha: | od 80 do 95 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované