| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 197 cm |
| Váha: | 120 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, metal, jazz, funk |
| Sporty: | cyklistika, inline, skateboard, …, krasobruslení, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, červená, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | růže, lilie, sněženky |
| Nápoj: | káva, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 23 do 31 let |
| Výška: | od 170 do 190 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované