| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kutilství, sběratelství |
| Filmy: | komedie, historické, dobrodružné |
| Hudba: | vážná, rock, metal |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | zelená, hnědá |
| Květiny: | růže, orchideje, karafiáty |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |