| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, krasobruslení, americký fotbal, ragby, vodácký sport |
| Květiny: | růže, lilie |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | student |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 19 do 30 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 60 do 150 kg |