| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, filmy a kino, tanec, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | hip hop a rap |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená, fialová, zelená |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 30 do 35 let |
| Výška: | od 75 do 80 cm |
| Váha: | od 70 do 85 kg |