| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | cestování, sport, zahrádkaření, tanec, fotografování |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická |
| Barva: | žlutá, zelená, černá |
| Květiny: | tulipány, konvalinky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, pivo |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 60 do 70 let |
| Výška: | od 165 do 176 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |
Pouze pro registrované