| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 65 let |
| Výška: | od 167 do 189 cm |
| Váha: | od 55 do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované