| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 25 do 40 let |
| Výška: | od 150 do 160 cm |
| Váha: | od 45 do 55 kg |