| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kutilství, počítače, zahrádkaření, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, folk, rock, pop, country |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže, luční květiny, sněženky, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | do 59 let |
| Výška: | do 170 cm |