| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 42 do 56 let |
| Výška: | od 140 do 175 cm |
| Váha: | od 45 do 68 kg |