| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | folk, rock, country |
| Sporty: | plavání, cyklistika, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, kulturistika, fitness, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, americká |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, fialová, zelená, černá |
| Květiny: | luční květiny |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 58 do 80 let |
| Výška: | od 140 do 185 cm |
| Váha: | od 50 do 160 kg |