| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená |
| Květiny: | lilie, orchideje, slunečnice |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, přátelství, cestování |
| Věk: | od 42 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |