| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 169 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | počítače |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | student, nezaměstnaný |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 18 do 99 let |
| Výška: | od 1 do 199 cm |
| Váha: | od 1 do 199 kg |