| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, počítače, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | hokej, fotbal |
| Barva: | modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 35 do 55 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 75 kg |