| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 69 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, kutilství, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, horory, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická |
| Barva: | černá |
| Nápoj: | káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 52 do 63 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 85 kg |