| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, historické, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country, metal |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 55 do 64 let |
| Výška: | od 156 do 176 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |