| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, historické, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, metal, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej, fotbal, sportovní střelba, kulturistika, fitness, americký fotbal, ragby, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | česká, americká, mexická |
| Barva: | bílá, červená, zelená, černá |
| Nápoj: | káva, víno, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, práce |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 40 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 65 kg |