| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | cestování, knihy, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární |
| Hudba: | folk, country |
| Barva: | modrá |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství |
| Věk: | od 20 do 65 let |
| Výška: | od 160 do 195 cm |
| Váha: | od 50 do 90 kg |