| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 61 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 20 do 55 let |
| Výška: | od 167 do 200 cm |
| Váha: | od 50 do 85 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované