| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 71 kg |
| Koníčky: | hudba, sport, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, folk, rock, pop, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, volejbal |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 45 do 75 let |
| Výška: | od 155 do 168 cm |
| Váha: | od 65 do 75 kg |