| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, kultura, kutilství, zahrádkaření, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, historické, horory, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, rock, pop, country |
| Kuchyně: | česká, italská, indická, středomořská |
| Barva: | červená, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | od 33 do 46 let |
| Výška: | do 183 cm |
| Váha: | do 75 kg |