| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, filmy a kino, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | pohádky, horory |
| Hudba: | rock |
| Sporty: | ostatní míčové sporty |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 44 do 45 let |
| Výška: | od 165 do 168 cm |
| Váha: | od 50 do 55 kg |