| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 164 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování |
| Věk: | od 33 do 46 let |
| Výška: | od 155 do 170 cm |