| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, dobrodružné |
| Hudba: | rock, pop, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická, vegetariánská, veganská |
| Nápoj: | čaj, pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Váha: | do 65 kg |