| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kutilství, počítače |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 55 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 65 kg |