| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, dokumentární, pohádky, horory, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, inline, skateboard, …, volejbal, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, středomořská, vegetariánská, veganská |
| Barva: | žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Majetek: | dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 25 do 40 let |
| Váha: | do 85 kg |