| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Barva: | žlutá, oranžová, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 165 do 185 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |