| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, muzikály a hudební, pohádky, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | elektronická hudba, hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, mexická |
| Barva: | žlutá, oranžová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, orchideje, tulipány, slunečnice, gerbery, sněženky, pivoňky |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 25 do 40 let |
| Výška: | od 150 do 160 cm |
| Váha: | od 50 do 65 kg |