| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 196 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | pop, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, fotbal, basketbal, běh |
| Kuchyně: | česká, italská, americká, mexická |
| Barva: | modrá, zelená |
| Nápoj: | cola a limonády, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 26 let |
| Výška: | od 160 do 185 cm |
| Váha: | od 50 do 100 kg |