| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | lidová hudba, rock, pop, elektronická hudba, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, kulturistika, fitness, americký fotbal, ragby, ostatní míčové sporty |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 42 let |
| Výška: | od 140 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |