| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba |
| Filmy: | akční |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt |
| Věk: | od 18 do 48 let |
| Výška: | od 160 do 190 cm |
| Váha: | od 50 do 120 kg |