| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, filmy a kino, fotografování |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 48 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 185 cm |
| Váha: | od -45 do 75 kg |