| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, kutilství, sběratelství |
| Filmy: | komedie |
| Hudba: | elektronická hudba |
| Sporty: | turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 35 let |
| Výška: | od 170 do 175 cm |
| Váha: | od 70 do 75 kg |