| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, zahrádkaření, tanec, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, muzikály a hudební, pohádky, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Kuchyně: | česká |
| Květiny: | lilie, gerbery |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 45 do 60 let |
| Výška: | od 160 do 165 cm |
| Váha: | od 80 do 95 kg |