| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární |
| Hudba: | rock, pop, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, hokej, fotbal, běh |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | zelená |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, pivo |
| Zaměstnání: | student |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, přátelství |
| Věk: | do 25 let |
| Výška: | do 175 cm |