| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 188 cm |
| Koníčky: | hudba, jídlo, knihy, kutilství, počítače, filmy a kino, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, pop |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty |
| Kuchyně: | česká, italská, indická |
| Barva: | bílá, červená, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, tulipány, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 32 do 48 let |
| Výška: | od 154 do 178 cm |
| Váha: | do 70 kg |