| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, zahrádkaření, tanec |
| Hudba: | rock, metal, soul, funk |
| Sporty: | hokej, fotbal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená, fialová |
| Květiny: | růže, slunečnice, gerbery, sněženky |
| Nápoj: | pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, práce |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |