| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, horory, dobrodružné |
| Hudba: | elektronická hudba |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal, volejbal, kulturistika, fitness, americký fotbal, ragby |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | cola a limonády, pivo, tvrdý alkohol |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 18 do 99 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 1000 kg |