| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, dokumentární, pohádky |
| Hudba: | rock, elektronická hudba, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika, hokej, fotbal, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, indická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 39 let |
| Váha: | od 50 do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované