| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Sporty: | cyklistika, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | černá |
| Květiny: | pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | alkohol |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |