| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba, metal, soul, funk, hip hop a rap |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | oranžová, modrá, zelená |
| Květiny: | luční květiny, fialky |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | od 40 do 55 let |
| Výška: | od 50 do 200 cm |
| Váha: | od 50 do 200 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované