| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 59 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, počítače, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, horory, science fiction |
| Hudba: | rock, pop, metal, hip hop a rap |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká |
| Barva: | bílá, růžová, černá |
| Nápoj: | káva, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Zaměstnání: | student |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 25 do 45 let |
| Výška: | od 180 do 200 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |