| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, historické, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, metal |
| Sporty: | plavání |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 45 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 75 kg |