| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Sporty: | cyklistika, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, středomořská, mexická |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 48 do 58 let |
| Výška: | od 150 do 172 cm |
| Váha: | od 60 do 85 kg |